top of page

BAIF виступила партнером інвестиційного форуму "Invest in Ivano-Frankivsk"29.10.2023 інвестиційний форум «Invest Forum: Invest in Ivano-Frankivsk» зібрав близько 140 учасників. Масштабна подія об’єднала власників бізнесів, успішних інвесторів та тих, хто хоче навчитися залучати великі фінансові ресурси.


Метою заходу було створення майданчика для презентації інвестиційних проєктів, залучення інвесторів до проєктів, налагодження комунікацій та нових можливостей для підприємців.


В програмі форуму були презентації інвестиційних проєктів учасників, виставко-інформаційна площадка, дві панельні дискусії та нетворкінг.

Спеціальний гість та модератор події: CEO в Івано-Франківський ІТ кластер Ірина Дарвай.

Форум організовувався за партнерства Blago, blago.invest, Бізнес Асоціація Івано-Франківська та Університет Короля Данила за інформаційної підтримки Galka.if.ua, КУРС, МІСТО і Франківчани


Інвестиційний фонд blago.invest теж представив новий інструмент на ринку нерухомості - інвестиції у будівельні проєкти blago.

Керівник фонду Тарас Гушпіт розповів про перспективи вкладень в ринок нерухомості та як примножувати капітал від таких інвестицій. Адже чиста дохідність інвестицій у фонд від 8% за рік по ринковому курсу долара США.


Бажаємо співорганізаторам запровадити проведення даного форуму на щорічній основі!
Comments


Rectangle 90_edited.png
bottom of page