top of page

2 млн 165 тис грн за 11 лотів зібрали на благодійному аукціоні SaveUkraineNow під час Бізнес Форуму БАІФ


2 мільйони 165 тисяч гривень для прикарпатських підрозділів на передовій — стільки вдалося зібрати на благодійному аукціоні SaveUkraineNow (SUN), що відбувся у рамках першого Бізнес Форуму БАІФ "Івано-Франківськ - місто можливостей".

З молотка пішли 11 лотів.

Дякуємо команді координаційного центру Save Ukraine Now за співпрацю!

Дякуємо за підготовку лотів Головнокомандувачу Збройних сил України генералу Валерію Залужному та начальнику Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-лейтенанту Кирилу Буданову, художникам Яремі Стецику, Валерію Твердохлібу, Нікіті Тітову та усім військовим підрозділам Прикарпаття!

Ми дякуємо переможцям та учасникам аукціону за великий інтерес та щедрі ставки, нашим партнерам та організаторам — за ідею, максимальне сприяння та підтримку, а також дякуємо ліцитатору Святославу Лотоцькому за професійне ведення аукціону.

Для нас честь мати таких друзів, партнерів та благодійників!

Усі кошти зібрані на аукціоні спрямовуємо на закупівлю гранатометів для підрозділів Прикарпаття!

Окрім цього ми вдячні кожному учаснику Бізнес Форуму «Місто можливостей» за вклад в підтримку прикарпатських бійців, адже всі кошти з продажу квитків, а це більше 90 тис. грн – перераховуємо в координаційний центр SaveUkraineNow!

Закликаємо всіх й далі підтримувати Збройні Сили України!

Разом – зробимо більше!

Yorumlar


Rectangle 90_edited.png
bottom of page