top of page

Учасники Асоціації відвідали виробничі потужності "Будсервіс" - заводу покрівельно-фасадних матеріалів


Обмін досвідом та розвиток бізнесу – основна мета візиту членів Бізнес Асоціація Івано-Франківська на Будсервіс - завод покрівельно-фасадних матеріалів, що відбувся 6 жовтня у Івано-Франківську.

Зустріч провів генеральний директор компанії - Володимир Кафка. Він розповів про стан справ бізнесу та про амбітні плани на майбутнє, наголосив на якості продукції від заводу. У ході розмови гості активно цікавилися потенціалом ринку, аспектами виробництва, перспективами співпраці.


На екскурсії члени БАІФ ознайомилися з виставковою галереєю продукції та масштабним складом сертифікованої європейської сталі.  Також мали можливість спостерігати за роботою обладнання – особисто побачили технологічний процес прокату металочерепиці та клік фальцу.

Учасники події вкотре переконались, що тільки якісна продукція та підтримка один одного - запорука успіху українського бізнесу.

Дякуємо пану Володимиру, колективу компанії ТОВ "Будсервіс ІФ" за цікаву екскурсію та бажаємо подальшого процвітання, нових ринків збуту та, як завжди, задоволених клієнтів!Comments


Rectangle 90_edited.png
bottom of page