top of page

Учасники Асоціації відвідали виробничі потужності друкарні Фоліант

Як виготовляється книга, упаковка, етикетка, коробка та ще багато іншої друкованої продукції? Саме це дізнались учасники Бізнес Асоціація Івано-Франківська на екскурсії 24 листопада відвідавши власні виробничі потужності друкарні «Фоліант»!


Власник та директор друкарні Ігор Дармонук підійшов креативно до екскурсії - учасники екскурсії виконували замовлення на виготовлення етикетки та коробки! Директор Фоліант друкарня особисто розповів гостям про всі процеси від замовлення до його виконання на всіх стадіях.


Познайомившись зі всім друкарським обладнанням, принципами роботи, зі зразками продукції – кожен гість взяв участь у кінцевому етапі виробництва етикеток та коробки власноруч!


Учасники екскурсії впевнились в тому що виробничі потужності та команда професіоналів друкарні дають змогу втілити на папері найоригінальніші ідеї та виконати будь-яке замовлення в найкоротші терміни!


Дякуємо пану Ігорю та колективу друкарні «Фоліант» за цікаву екскурсію, сувеніри, до виробництва яких долучились власноруч, та бажаємо подальшого процвітання, нових ринків збуту та, як завжди, задоволених клієнтів!Rectangle 90_edited.png
bottom of page