top of page

Зустріч БАІФ з Сергієм Притулою09.11.2023 учасники БАІФ провели відверту зустріч з Сергій Притула - українським громадським та політичним діячем, засновником благодійного фонду, волонтером, телеведучим, актором.

Одразу на початку зустрічі Сергій наголосив що дана зустріч – не передвиборча агітація, а його думка щодо виборів під час війни – це безглуздість.


На зустрічі Сергій розповів про:

  • Результати роботи фонду в цифрах – за період повномасштабного вторгнення Фонд зібрав майже 6 мільярдів гривень!;

  • Основні напрями роботи та проєкти фонду: мілітарний та гуманітарний;

  • Як змінювалися потреби військових і цивільних протягом цих півтора року і як Фонд їх закриває;

  • Невідома сторона роботи: як Фонд робить мегазбори;

  • За що живе фонд і хто в ньому працює.

Про те, що варто донати - зробити звичкою, потрібно донатити як великим так й місцевим фондам – оскільки у великих Фондів через закупівлю великих партій номенклатури, бюрократії, фінансових операцій тощо закупівля займає довше часу, а, наприклад, маленькі фонди швидше «закриють» потреби військових на конкретних позиціях, наприклад - дронами.


Сергій акцентував увагу про важливість підтримки від бізнесу:

«Бізнес донатить регулярно. Це дає нам можливість мати середній чи довгостроковий горизонти планування. Тобто, коли ми розуміємо, що бізнеси нам кожного місяця забезпечують ось такий рівень фінансової підтримки фонду. Значить все, що зверху, ми зберемо донатами від фізосіб, від людей з-за кордону.»


У дружній атмосфері в форматі «питання-відповіді» учасники БАІФ задавали питання, висловлювали свою думку та підтримку Фонду.

Сергій розповів що формат співпраці з бізнесом може бути різний – від конкретної суми кожного місяця на Фонд - до закупівлі / ремонту конкретної номенклатури від компанії (танка, БРДМ, літака, дрона тощо).

Учасники БАІФ обмінялись контактами з Фондом Сергія Притули задля майбутньої співпраці заради однієї мети – перемоги України!

Дякуємо Сергію Притулі та представникам Фонду за їх титанічну роботу, за цікаву, дружню зустріч!Comments


Rectangle 90_edited.png
bottom of page