top of page

BAIF підписала Меморандум про співпрацю з шістьма учасниками проєкту "Дослідження шляхів покращення бізнес-середовища територіальної громади Івано-Франківська".


05.10.2023 Бізнес Асоціація Івано-Франківська підписала меморандум про співпрацю з Карпатський інститут аналітики “FrankoLytics” та ще з п’ятьма учасниками проєкту "Дослідження шляхів покращення бізнес-середовища територіальної громади Івано-Франківська".

«Бізнес починаючи новий проєкт спочатку проводить аналітику ринку, конкурентів та аналізує інші данні аби розробити найефективнішу стратегію виходу на ринок та стратегію розвитку. Для БАІФ, дуже важливо аби було проаналізоване бізнес-середовище Івано-Франківська, для того аби ми знайшли точки росту, побачили які галузі та в якому об’ємі реально працюють в місті. Отримавши такі данні ми зможемо знайти напрямки розвитку та побудувати плани щодо відкриття нових підприємств задля розвитку громади, збільшення надходження податків та розвитку міста загалом. Ми, зі сторони БАІФ, активно долучаємось до даного дослідження, радіємо за наших партнерів FrankoLytics за таку можливість – якісно провести аналітику та отримати данні.» - відзначив Голова Правління БАІФ Андрій Семанів.

Працюймо далі задля якісних змін у співпраці «бізнес-влада-громада».

Дякуємо всім учасникам та підписантам, та до зустрічі на робочих заходах!Comments


Rectangle 90_edited.png
bottom of page