top of page

Члени Правління БАІФ провели зустріч з керівництвом ГУ ДПС в Івано-Франківській області17 червня 2022 року Бізнес-асоціація Івано-Франківська провела зустріч з керівництвом Головного управління ДПС в Івано-Франківській області.

На цій зустрічі Голова Правління БАІФ Андрій Семанів презентував місію, принципи, цінності та візію Асоціації. Зокрема зауважив, що Асоціація покликана об’єднати бізнеси для росту та якості життя в Івано-Франківську через створення можливостей для розвитку бізнесу та побудови партнерств, в тому числі і з органами влади. Також зауважив, що в найближчих планах спільноти – впровадження внутрішнього етичного кодексу щодо сумлінної сплати податків її учасниками.

Керівництво Головного управління ДПС зазначили, що відкриті для ведення конструктивного діалогу з бізнесом і готові напрацьовувати спільні пропозиції щодо законодавчих змін, які покращать бізнес-клімат в області та будуть спрямовані на підтримку та зростання економіки, а тому підтримала пропозицію Голови БАІФ Андрія Семаніва у необхідності проведення постійних зустрічей.Comments


Rectangle 90_edited.png
bottom of page