top of page

Учасники Клубу Підприємців Буковини відвідали виробництво компанії "Інтелком" та фабрику м'яких меблів "FRANKOF"


28 червня 2024 року в рамках делегації бізнесменів з Чернівців та обміну досвідом представники Клуб підприємців Буковини відвідали виробничі потужності компанії «Інтелком» (ТехноК) та фабрику м’яких меблів FRANKOF.


 «Інтелком» (ТехноК) — це не просто виробник іграшок, це справжня майстерня дитячих мрій! Компанія успішно працює на ринку вже 20 років і виробляє понад 900 різних видів українських іграшок. Директор Володимир Окрепкий провів екскурсію для делегації та продемонстрував масштабність виробництва.

 Наступною зупинкою делегації стала FRANKOF фабрика м'яких меблів. Це український виробник найсучасніших м’яких меблів, продукція якого за дизайном не поступається провідним виробникам Європи, а за якістю – набагато краща та надійніша. Засновники фабрики Тарас Боднарук та Василь Гавриш розповіли про всі етапи виготовлення: від закупівлі сировини, сушки, обробки, виготовлення каркасу, форми, набиття, обрання текстилю та упакування.

Сьогоднішні зустрічі стали чудовою можливістю для членів клубу ближче познайомитися з процесами виробництва, побачити на власні очі якість продукції та дослідити потенційні шляхи співпраці


Дякуємо Членам БАІФ за гостинність та цікаві екскурсії!


Comentários


Rectangle 90_edited.png
bottom of page