top of page

Учасники Асоціації відвідали виробничі потужності меблевої фабрики FRANKOF

Як виготовляються найстильніші українські м’які меблі? Саме це дізнались члени Бізнес Асоціація Івано-Франківська, відвідавши FRANKOF фабрика м'яких меблів!


Про всі етапи виготовлення від закупівлі сировини, її сушки, обробки, виготовлення каркасу, форми, набиття, обрання текстилю та упакування учасникам екскурсії розповіли засновники фабрики Тарас Боднарук та Василь Гавриш!

Власники розпочали спільний бізнес з «гаражу» та трьох робітників в 2009 році й вже сьогодні на понад 14000 м.кв. з великою командою виготовляються понад 150 моделей ліжок, диванів, крісел та інших якісних виробів!


В 63 магазинах по майже всій території України та ще 4 країнах ЄС  клієнти купують стильні меблі, які виготовлені у нас на Івано-Франківщині! А ще Ви знайдете меблі FRANKOF майже в кожному українському готелі  та ресторані, оскільки фабрика займає лідируючі позиції в сегменті HoReCa!

Меблі FRANKOF вирізняються не тільки стилем, якістю та ціною, а ще й найширшим спектром конфігурацій , завдяки якому кожен зможе підібрати такі меблі й в таких розмірах, які ідеально підійдуть до будь-якого інтер’єру та площі.

Клієнтоорієнтованість та індивідуальний підхід – основні принципи компанії! Затишок і задоволення клієнта від нових меблів – її основна ціль!

А наприкінці екскурсії власники компанії подарували кожному талісман компанії – м’яку іграшку - бегемотика Франика!

Тепер кожен учасник екскурсії, маючи не тільки меблі FRANKOF в своїй квартирі, будинку, офісі чи ресторані, а таких дуже багато!, ще й додав до своєї колекції талісмана компанії - бегемотика Франика. В офісі БАІФ Франики також доєднались до меблів FRANKOF! ;)Учасники екскурсії вдячні пану Василю та пану Тарасу за запрошення, цікаву екскурсію та м’які, теплі подарунки! Бажаємо подальшого стрімкого розвитку компанії, виходу на нові міжнародні ринки, та як завжди – задоволених клієнтів! Ми впевнені – все вийде на 100%!
Yorumlar


Rectangle 90_edited.png
bottom of page