top of page

Тренінг-інтенсив: "Кібербезпека: нова потреба сучасного бізнесу"


Як захистити бізнес, особисті дані та цінну інформацію?  Про це члени БАІФ дізнались на тренінгу "Кібербезпека: нова потреба сучасного бізнесу".


02.05.2024 в рамках програми "Правова підтримка і захист", за ініціативи Члена Правління БАІФ та керуючого партнера Адвокатського об'єднання MORIS Андрій Романчук, відбувся практичний тренінг-інтенсив для Членів БАІФ по питанню кібербезпеки з залученням кращих фахівців!

Спікери:


  1. Yegor Aushev — експерт з кібербезпеки, CEO і Co-Founder компанії Cyber Unit Technologies та UnitRange.com, радник Державних органів України.

  2.  Кирило Ткачов — інженер із безпеки, Cyber Unit Technologies and Unit Range, тренер з безпеки по критичній інфраструктурі, спеціаліст з управління вразливими ситуаціями.


З початком повномасштабного вторгнення кількість ворожих хакерських атак зростає з кожним тижнем. Зараз ми бачимо, що під загрозою опинились не тільки українські органи влади, але й телекомунікаційні компанії, банки, медзаклади та різні компанії. На тренінгу розібрали найпоширеніші схеми зловмисників, свіжі кейси хакерських атак, а також розібрались, які месенджери є більш безпечними, а паролі — надійними.


Дякуємо всім присутнім! І пам'ятаймо: кібергігієна — запорука успішного захисту.Comments


Rectangle 90_edited.png
bottom of page