top of page

Презентації проєкту "Сталий розвиток МСП Івано-Франківської громади"

09.06.23 Бізнес Асоціація Івано-Франківська прийняла участь в Круглому столі-презентації проєкту «Сталий розвиток МСП Івано-Франківської громади на засадах «зеленої», інноваційної, креативної економіки», що відбувся в Центрі розвитку підприємництва Бізнес-Інкубатор в Івано-Франківській областіІвано-Франківський національний технічний університет нафти і газу. Круглий стіл зібрав на обговорення насущних проблем сьогодення представників Івано-Франківської міської ради, бізнесу та науковців.


У фокусі уваги учасників заходу – розвиток малого та середнього підприємництва на основі підвищення культури бізнесу та рівня знань, шляхом стимулювання інноваційного потенціалу громади та зосередження її зусиль на впровадження принципів «зеленої» економіки за підтримки науковців та влади.


Про діяльність БАІФ розповіла членкиня правління Асоціації та координаторка програми «Освіта. Просвіта. Інновації» Галина Гривнак:

«У нас сформувалось чотири напрямки програми, над якими працює бізнес-асоціація. Це стратегія міста, інвестиції, правовий захист бізнесу, просвіта та інновації. Одне із завдань – вирішити проблему забезпечення бізнесу кваліфікованими кадрами.


Саме задля цього представники Асоціації зустрічаються з викладачами і студентством ІФНТУНГ, аби налагодити співпрацю, яка допоможе юнакам і дівчатам набути практичного досвіду і згодом стати рушіями розвитку малого і середнього бізнесу в регіоні. А слід визнати, що він опинився у цілком новій реальності, яку зараз формують умови великої війни з російським агресором. Ця реальність диктує свої умови в царині економічній, освітній, соціальній, культурній і водночас змінює ставлення суспільства до довкілля, формує новий погляд на крихкий світ, у якому ми всі живемо. Й відповідальний бізнес повинен це враховувати.»Comments


Rectangle 90_edited.png
bottom of page