top of page

Представники БАІФ прийняли участь у тематичній конференції в межах Головування України в Стратегії ЄС для Дунайського регіону


16.09.2022 представники Бізнес Асоціація Івано-Франківська прийняли участь у тематичній конференції в межах Головування України в Стратегії ЄС для Дунайського регіону, а саме - в панельній дискусії №4. Галузеві фінансові інструменти/програми/проєкти.

Захід об'єднав більше 40 спікерів: представників українського уряду, органів місцевого самоврядування, освітньої спільноти, громадського сектору та міжнародних партнерів.

На панельній дискусії обговорили можливості фінансових інструментів, програму Дунайського Регіону 2021 – 2027, розглянули приклади успішних проєктів та ін.

Ознайомили Надію Афанасьєву, директорку Українського інституту міжнародної політики (https://www.facebook.com/UkrInstituteforInternationalPolitics/), з діяльністю ГС «БАІФ», проговорили подальші кроки співпраці ГС «БАІФ» в програмі Дунайського Регіону задля залучення інвестицій, реалізації програми «Стратегія розвитку міста» та покращення життя громади.

Rectangle 90_edited.png
bottom of page