top of page

Перша із серії екскурсій «Я - продовження мого міста»

2 квітня відбулася перша із серії екскурсій «Я - продовження мого міста» разом істориком, краєзнавцем, дослідником Івано-Франківська Petro Hawrylyshyn

Проект спрямований на вивчення історії, культури та мистецтва рідного міста.

Про освітній потенціал в Івано-Франківській громаді, як молоді реалізувати себе, про роль влади та закладів вищої освіти у цьому, і який запит щодо майбутніх фахівців у бізнесу – ці та інші питання обговорювали представники бізнесу, освіти, влади та студентства.


Особливим запрошеним гостем був Валерій Пекар - геополітичний експерт, громадський діяч, гуру теорії еволюції мислення, управління командами та лідерства.

Валерій Пекар почав розмову цитатою Ейнштейна: «Не можливо вирішити проблему, знаходячись на тому ж рівні». Маємо піднятися на рівень вище, щоб переосмислити і знайти рішення.


Бізнес, громадський рух та мистецтво живуть кожен власним життям, кожен у своїй «бульбашці». Для якісно нових рішень потрібні якісно інші взаємодії та партнерства.

Обговорення історії в контексті геополітики, міркування, що ж для нас є перемога і як не втратити ті зміни та можливості, що дала нам війна.


Неймовірно зворушливо було мандрувати вулицями міста в супроводі історика. Факти вражають та пояснюють.


Подія проведена в рамках Програми БАІФ «Освіта та Інновації»


Фото: Олег Нетецький
Comments


Rectangle 90_edited.png
bottom of page