top of page

Обмін досвідом із делегацією Вінницького Бізнес Клубу. Меморандум про співпрацю.24 квітня 2024 року, Голова Правління БАІФ Дмитро Романюк та Голова ВБК Вʼячеслав Калініченко, підписали Меморандум про співпрацю з метою створення нових можливостей для партнерства та обміну досвідом.


Подія стала майданчиком для знайомства між двома бізнес-спільнотами. Кожен із присутніх членів БАІФ презентував свій бізнес, щоб детальніше ознайомити зі своєю нішею та специфікою роботи.Також, усі присутні познайомились з делегацією Вінницького Бізнес Клубу. Дізнались деталі про їхню діяльність та поспілкувались з діючими учасниками.Цей обмін інформацією та досвідом заклав міцний фундамент для майбутньої співпраці, відкриваючи широкі перспективи для розвитку спільних проєктів та взаємовигідних партнерських відносин. Ми переконані, що об'єднання зусиль та обмін досвідом відкриють нові горизонти для розвитку бізнесу.


Щоб підкреслити наше спільне бажання досягти успіху, ми також вирішили обмінятися подарунками.Співпраця БАІФ та ВБК обіцяє стати потужним каталізатором для розширення бізнес-контактів, обміну досвідом та реалізації амбітних проєктів.

Comments


Rectangle 90_edited.png
bottom of page