top of page

Навчальний курс "Бізнес-прогрів молоді IF"


Нова сторінка в історії підприємництва: учасники першого набору Бізнес-прогрів молоді IF успішно завершили навчання і готові змінювати світ своїми інноваційними ідеями!


Протягом двох місяців, молоді підприємці наполегливо працювали над розробкою бізнес-планів. Важливо, що 19 учасників, за активність, виконання домашніх завдань та написання проєкту - отримали грошові премії.


Давайте на мить зупинимося і пригадаємо, якими були модулі:


Модуль 1: "Основи бізнесу"


Спікеркою зустрічі стала психотерапевтка та організаційна консультантка - Наталія Мухітдінова.


Також, долучилися члени БАІФ: Руслан Колішенко, Сергій Биков та Ігор Маркуц. Бізнесмени-практики ділилися власним баченням сучасної підприємницької діяльності, говорили про те, що їм дав та що забрав бізнес, рекомендували початківцям бути допитливими, прискіпливими і водночас відкритими.


Модуль 2: "Від ідеї до бізнес-плану"


Спікером даної зустрічі був бізнес-аналітик ІТ-компанії, викладач УКД - Тарас Кобець.


Під час модуля, учасники поспілкувалися з успішними бізнес-практиками, членами БАІФ:  Andriy Semaniv , Volodymyr Okrepkyi , Viktor Skrypnikov. Вони ділились своїми першими кроками в бізнесі, досвідом, досягненнями, що їх мотивувало на початку та що надає енергії кожного дня зараз.


Модуль 3: "Команда, організаційна структура та процеси в бізнесі"


Спікером модуля була Вікторія Нагорна - HrD будівельної компанії Blago, власниця кадрової агенції HrTeam.


Під час зустрічі були присутні бізнес-тренери, які ділилися власним досвідом:


- Галина Гривнак  - засновниця та СЕО консалтингової компанії "Fin Impact - Облік.Фінанси.Зростання", бізнес-консультантка з управління бізнесом, членкиня правління БАІФ, координаторка програми «Освіта. Просвіта. Інновації»;

- Ярослав Свідрак - директор Енергосервісна Компанія «adamson” Ivano Frankivsk;

- Віталій Монастирський - співзасновник та СЕО широкопрофільної клініки Лікувально-діагностичний центр "Мед-Атлант".


Модуль 4: "Мистецтво управління фінансами"


Спікеркою четвертого модуля стала експертка з фінансів з 20-річним досвідом, засновниця і СЕО “Яблучні чіпси Newton's", співзасновниця “ Urban Space 100” – Наталія Дячишин.


Долучилися й члени БАІФ - Viktor Vintonyak, Vadym Pasichnyk. Вони говорили з молодими підприємцями про перший капітал, розподілення дивідендів, фондові ринки, кредити для бізнесу та інвестиційні проєкти.


Модуль 5: "Маркетинг та зовнішні комунікації"


Спікером даного модуля був керівник відділу діджитал-реклами компанії Blago - Максим Миронюк.


До зустрічі долучилися члени БАІФ: Ірина Стецевич, Roman Venher, які відверто ділились своїм досвідом, досягненнями, та "факапами". Говорили про маркетингову стратегію та з чого її розпочати, про аутсорс або власну команду з маркетингу та про багато чого іншого.


Модуль 6: "Мистецтво продажу"


З учасниками курсу працював Олег Андрухів — проректор із розвитку та комунікації Університету Короля Данила, керівник департаменту продажу Blago. Спікер розкрив ключові етапи створення ефективної стратегії продажів, підкреслюючи важливість впровадження інноваційних підходів.


Учасники також поспілкувалися та отримали цінні поради від досвідчених бізнес-практиків:


Тарас Рижиков — CEO автомобільної групи компаній «Альянс»: BMW, VW, SKODA, MAZDA, SUZUKI, MG, FORD, NISSAN, MITSUBISHI.

Сергій Попович — комерційний директор фабрики мʼяких меблів FRANKOF.

Терешко Руслан — генеральний директор «Івано-Франківського локомотиворемонтного заводу», депутат Івано-Франківської міської ради.


Модуль 7: "Юридичні аспекти бізнесу"


З учасниками курсу працювала Оксана Кобрин  — адвокат і партнер Адвокатського обʼєднання MORIS, екссуддя господарського суду Івано-Франківської області. Експертка поділилася з учасниками своєю історією кар'єрного зростання, розкривши ключові виклики та успіхи на своєму шляху.


Також, до зустрічі долучився президент Українсько-Австрійської асоціації - Альфред Ф. Праус. Він наголосив на важливості хороших ідей для успішного розвитку бізнесу.


Величезна подяка спікерам: Ihor Markuts, Руслан Колішенко, Sergiy Bykov, Andriy Semaniv, Volodymyr Okrepkyi, Віктору Скрипнікову, Ярослав Свідрак, Галина Гривнак, Віталій Монастирський, Вадиму Пасічнику, Ірина Стецевич, Роману Венгеру, Сергію Поповичу, Терешко Руслан та Оксана Кобрин. Ваші поради та настанови стали справжнім джерелом натхнення для учасників.


Бізнес-прогрів молоді IF став реальністю, завдяки плідній співпраці Бізнес Асоціація Івано-Франківська, Університет Короля Данила та Івано-Франківська міська рада


Також, хочемо висловити подяку й Олег Андрухів, Вікторія Нагорна - Команда Марцінківа, Diana Velykochyj, Святослав Никорович, Nataliya Grygorska та Blago за неймовірне партнерство.


Вітаємо учасників «Бізнес-прогрів IF» з успішним завершенням навчання! Бажаємо не зупинятися на досягнутому, сміливо йти вперед та втілювати мрії в реальність!


А ми працюватимемо далі та з великим ентузіазмом готуватимемо новий сезон «Бізнес-прогріву молоді IF». Слідкуйте за новинами!


Comments


Rectangle 90_edited.png
bottom of page