top of page

Меморандум про співпрацю з ПНУ


Прикарпатський Національний Університет Ім.В.Стефаника та Бізнес Асоціація Івано-Франківська уклали меморандум про співпрацю.


Меморандум передбачає тісну співпрацю сторін у напрямку підготовки кваліфікованих кадрів для потреб регіонального бізнесу. Зокрема, планується залучати підприємців до розробки освітніх програм, проведення майстер-класів, організації стажувань та практик для студентів.


Голова Правління БАІФ Дмитро Романюк підкреслив важливість налагодження зв'язків між бізнесом та освітою для підготовки висококваліфікованих фахівців, які зможуть ефективно працювати в умовах сучасних викликів та тенденцій.


Зі свого боку, ректор Прикарпатського Національного Університету Ігор Цепенда наголосив, що співпраця із Бізнес Асоціацією дозволить максимально наблизити освітній процес до реалій і запитів ринку праці.


Підписання відбулося у стінах навчального закладу за присутності ректора університету Ігоря Цепенди, Голови Асоціації Дмитра Романюка, члена Правління БАІФ Andriy Semaniv, членкині Правління БАІФ та координаторки програми «Освіта. Просвіта. Інновації» Галина Гривнак та виконавчого директора БАІФ Eduard Velikanov.


Підписаний меморандум стане поштовхом для посилення партнерства між університетом та підприємцями в інтересах розвитку Івано-Франківщини.Comments


Rectangle 90_edited.png
bottom of page