top of page

Зустріч робочої групи серед учасників БАІФ на тему «Адаптація ветеранів війни до професійного життя»

Ми неймовірно вдячні українським воїнам за боротьбу та звільнення України від загарбників, та дуже чекаємо всіх працівників до повернення на робочі місця!


З питанням повернення демобілізованих ветеранів вже зіштовхнулись учасники Бізнес Асоціація Івано-Франківська, а з контрнаступом та в результаті перемоги України – дане питання набуде великих розмірів.


Ми маємо вже готуватись для допомогти ветеранам якнайзручніше повернутись на свої робочі місця, а також підготувати власні робочі колективи.


Саме тому, 27.06.2023 відбулась чергова зустріч робочої групи серед учасників БАІФ на тему «Адаптація ветеранів війни до професійного життя».На зустрічі представники Прикарпаттяобленерго презентували власні напрацювання з 2014 року по даному важливому питанню.


В результаті зустрічі виділили 5 основних векторів: 1. Ментальне здоров’я ветерана. 2. Фізичний стан ветерана. 3. Адаптивність ветерана до цивільного життя та роботи. 4. Професійний та особистісний розвиток ветерана. 5. Підготовка робочого колективу.


Плануємо провести другу спільну робочу зустріч з представниками влади, дотичними організаціями до даної теми для обміну інформацією спільної роботи над створенням єдиного центру допомоги, та організації спільної "відкритої" конференції для бізнесу та громади міста в рамках програми «Стратегія розвитку міста».
Дякуємо АТ «Прикарпаттяобленерго» за дану важливу ініціативу та всім учасникам за проведені зустрічі!


Працюємо далі заради легшої адаптації воїнів до цивільного життя та професійного розвитку!
Comments


Rectangle 90_edited.png
bottom of page