top of page

Заключний нетворкінг БАІФ 2022


20.12.2022 на черговому зібранні Бізнес Асоціація Івано-Франківська підводили підсумки року теперішнього та будували плани на майбутній. Але про це згодом.

      Запрошеними гостями були історики-краєзнавці, дослідники, автори історичних видань- Петро Гаврилишин та Роман Чорненький. Говорили про нашу історичну самобутність, що є нашою історією, а що ні і як це впливає на наше франківське підприємницьке мислення.

      Дізнались, що як правило, міста є природні (вони виростали з поселень і розвивалися ситуативно). Франківськ же ж - одне з тих, приватних, збудованих за проектом, системно розплановане. Бізнес - план, одним словом))

       Більше 42% населення міста становили євреї, ще 37% поляки, а українців лиш 18%? То де ж починається наша історія і хто може вважатися правдиво франківчанином? Чим ми відрізняємос від інших міст Заходу?

       А історики це все знають)

       То ж маємо за мету вивести ці знання назагал, додати цінності бути франківчанином.

        Ми вже писали, що нашу ідею викладати історію міста в школах блискавично підтримав Міський Голова Руслан Марцінків.

        Сьогодні постановили, що наступним ґрунтовним кроком буде підтримка істориків в створенні офіційного видання історї міста. Для розуміння, на даний час ми маємо кілька публікацій, книг, досліджень. Та жодне з них не є вичерпним повним офіційним джерелом від і до.

          Для чого бізнесу історія? Бо успіх бізнесу дуже залежить від рівня культури та освіти людей.

Працюємо далі.Comments


Rectangle 90_edited.png
bottom of page