top of page

Загальні збори членів Бізнес Асоціації Івано-Франківська


19 квітня відбулись Чергові Загальні Збори членів Бізнес Асоціації Івано-Франківська.

Голова Правління, Андрій Семанів (Andriy Semaniv) звітував перед бізнес-спільнотою за другий рік діяльності Асоціації.


За період 27.04.2023 – 19.04.2024 до БАІФ долучилось 25 нових членів. Протягом другого року діяльності Бізнес Асоціації, було проведено:


  • більш ніж 25 подій, які були організовані та проведені БАІФ для всіх членів Асоціації, у тому числі Бізнес Форум в Івано-Франківську, проведення якого було заплановано на попередніх зборах;

  • понад 30 подій, в яких брали участь члени БАІФ у ролі спікерів, учасників різних заходах - партнерів БАІФ;

  • більш ніж 70 робочих зустрічей з партнерами БАІФ, представниками інших компаній, спілок, організацій по різних напрямках.


Підтримували й культурне життя громади. Зокрема, у співпраці з «Будівельною компанією «Вертикаль» провели мистецький перформанс «Розстріляне Відродження: голоси крізь час» в Палаці Потоцьких, а також провели показ відеоінсталяції «Імерсивний світ Шевченка»


Асоціація є співзасновником координаційного центру Save Ukraine Now, у співпраці з якими на Бізнес Форумі вдалося зібрати - 2 млн 165 тис грн, за 11 лотів та більше 90 тис. грн. від продажу квитків.Підписали Меморандум про співпрацю з вищими навчальними закладами Івано-франківська: Університетом Короля Данила, Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу, Івано-Франківським національним медичним університетом. У партнерстві з УКД та Івано-Франківською міською радою розробили та запустили проєкт для ініціативної молоді нашого міста — «Бізнес-прогрів молоді IF».

 Доповів про річний фінансовий звіт.


Також, на чергових загальних зборах:


  •  обговорили підсумки другого року діяльності БАІФ та склали план на наступний рік

  • розглянули та затвердили проєкт Стратегії розвитку Спілки, Маніфест БАІФ, Антикорупційної політики Асоціації, а також Положення про порядок проведення закупівель Асоціації

  • обговорили стратегічні цілі, програми та напрямки діяльності Асоціації


Також, згідно зі Статутом Асоціації відбулась ротація трьох членів Правління. Вітаємо у складі нових членів Правління:


• Дмитро Романюк


Працюємо далі заради розвитку міста та громади!
Komentáře


Rectangle 90_edited.png
bottom of page