top of page

Загальне зібрання членів БАІФ26.07.2022 року в Університеті Короля Данила відбулось Загальне зібрання Бізнес Асоціація Івано-Франківська, яке відвідали більше 40-ка представників бізнесу Івано-Франківська.

На даному зібранні Голова Правління – Андрій Семанів, а також Члени Правління Асоціації, презентували основні досягнення за останні 3 місяці активної роботи.Координатори презентували мету, цілі, завдання та шляхи реалізації основних програм розвитку. Члени правління акцентували увагу учасників у необхідності брати проактивну участь у діяльності Бізнес Асоціації та в програмах розвитку. Філософією Асоціації є слоган «Я отримаю, якщо я готовий віддати», оскільки, аби жити та працювати в комфортному та розвинутому місті – потрібна залученість кожного підприємства та громадянина.


На даний час Асоціація працює над 6-ма програмами розвитку:

1. Стратегія розвитку міста;

2. Освіта / просвіта;

3. Організація роботи, партнерства і комунікації;

4. Правова підтримка і захист;

5. Інновації;

6. Інвестиції.


Учасники БАІФ прагнуть бачити Івано-Франківськ комфортним для життя та сприятливим для бізнесу. Саме тому, Бізнес Асоціація Івано-Франківська - спільнота, що створена з метою росту добробуту та якості життя, через створення можливостей для розвитку та побудови партнерства як всередині Асоціації так й в співпраці з владою та державними органами.

Також, на зустрічі учасники БАІФ особисто працювали над SWOT-аналізом бізнес-середовища Івано-Франківська.
Comments


Rectangle 90_edited.png
bottom of page