top of page

Екскурсія в Івано-Франківському Драмтеатрі «BAIF Drama Tour»


7 червня 2024 року, в рамках програми «Освіта. Просвіта. Інновації» члени Бізнес Асоціації мали унікальну можливість відвідати Івано-Франківський національний академічний драматичний театр імені Івана Франка (Франківський драмтеатр) на екскурсії «BAIF Drama Tour»!


Екскурсію проводив Генеральний директор та художній керівник Франківського драмтеатру Ростислав Держипільський (Rostislav Derzhypilskyy). Це було справжнім зануренням у світ театрального мистецтва. Учасники мали змогу пройтись театром «від підвалу до даху», побачити його найтаємніші куточки та дізнатися про процес підготовки вистав зсередини.


Під час екскурсії відвідали різні зони театру, включаючи гримерні кімнати, реквізиторські та сценічні майстерні. Побачили, як народжується магія театру, познайомилися і поспілкувалися з талановитими акторами, а також дізналися про історію Франківського драмтеатру.


Кінцевим акордом екскурсії став перегляд неймовірно проникливої вистави «Нація», яка вразила всіх присутніх своєю глибиною та емоційністю.


БАІФ продовжує готувати цікаві заходи та події для своєї спільноти!Comments


Rectangle 90_edited.png
bottom of page