top of page

«Десять років антикорупційному законодавству в Україні: чого вдалося досягти і що залишається проблемою» - Артем Ситник


19 квітня в межах програми БАІФ «Правова підтримка і захист» відбулась зустріч на тему «Десять років антикорупційному законодавству в Україні: чого вдалося досягти і що залишається проблемою» із заступником Голови Національне агентство з питань запобігання корупції - НАЗК Артемом Ситником. До приходу в НАЗК, з квітня 2015 року до квітня 2022 року, він очолював Національне антикорупційне бюро України.


Модератор заходу - Андрій Романчук, керуючий партнер АО «МОРІС ГРУП», Член Правління БАІФ, координатор програми «Правова підтримка і захист».


Під час зустрічі сторони обговорили ключові питання запобігання та боротьби з корупцією і залучення бізнесу до цього процесу.Пан Артем проінформував про нові державні ініціативи та програми, спрямовані на підвищення прозорості в діяльності органів влади та державних компаній.

Бізнесмени, в свою чергу, поділилися власним досвідом та пропозиціями щодо вдосконалення антикорупційної політики в країні.


Обидві сторони наголосили на важливості постійного діалогу та спільних зусиль для ефективної протидії корупції. Учасники зустрічі домовилися продовжити співпрацю в цьому напрямку.Comments


Rectangle 90_edited.png
bottom of page