top of page

Делегація Клубу Підприємців Буковини відвідала членів БАІФ - Kalush Industrial Hub та компанію "Моторімпекс"


З метою налагодження нових ділових контактів та обміну досвідом делегація Клуб підприємців Буковини здійснила візит до Членів Бізнес Асоціація Івано-Франківська у Калуші — Kalush Industrial HUB та Група компаній «Моторімпекс».


 Kalush Industrial HUB — яскравий приклад успішної реновації промислової зони та створення сучасного індустріального хабу. Частину вже впорядкованих площ використовують як логістичний центр. Крім того, потужності парку використовуються для зберігання обладнання та продукції релокованих підприємств. Під час зустрічі представники хабу детально ознайомив делегацію з історією створення хабу та його можливостями.


 

Компанія Моторімпекс спеціалізується на проєктуванні та виробництві гідравлічних, змащувальних та пневматичних систем для пресового обладнання, верстатів, металургійних механізмів, сільськогосподарської та спеціалізованої техніки. Після початку повномасштабного вторгнення компанія переїхала з Харкова до Калуша, де організувала масштабне виробництво. На сьогодні обидва виробничі підрозділи успішно функціонують.

Сьогоднішні екскурсії стали чудовою можливістю для членів клубу ближче ознайомитися з виробничими процесами, побачити якість продукції та дослідити потенційні можливості співпраці.


Висловлюємо щиру вдячність Членам БАІФ за гостинність та захоплюючі екскурсії!
Comments


Rectangle 90_edited.png
bottom of page