top of page

В Івано-Франківську відбувся перший Ukrainian Action Forum


Коли українські лідери об'єднуються — виникає потужна суспільна енергія, яка готова діяти задля реального прогресу та процвітання.


 24-26 травня в Івано-Франківську відбувся перший Ukrainian Action Forum. Бізнес Асоціація Івано-Франківська разом з The Aspen Institute Kyiv, Promprylad.Renovation, CEO Club Ukraine та Зелений театр стала співорганізатором цієї події.


Протягом 3-х днів 150 лідерів соціальних проєктів і великого бізнесу брали участь у дискусіях, діалогах, мистецьких сніданках та інших заходах, де ділилися практичним досвідом, знаходили нових партнерів і спільно розглядали нові напрями роботи.


На вітальному слові Голова Правління БАІФ Дмитро Романюк наголосив на важливості Форуму та подякував співорганізаторам за співпрацю: «Ukrainian Action Forum — це унікальна платформа для діалогу між представниками різних сфер. Тут ми можемо обмінюватися досвідом, напрацьовувати спільні рішення та виробляти дієві стратегії розвитку нашої держави».

Ukrainian Action Forum став майданчиком для продуктивного діалогу та співпраці між представниками бізнесу, влади та громадського сектору. Впевнені, що ця подія матиме значний вплив на майбутнє України та сприятиме численним позитивним змінам!Komentáře


Rectangle 90_edited.png
bottom of page