top of page

Конференція "Місто-Бізнес-Університет"


У синергії та тісній співпраці бізнес і освіта працюють на благо нашого міста!


4 червня 2024 року, у рамках програми «Освіта.Просвіта.Інновації» відбулась конференція «Місто-Бізнес-Університет» між Бізнес Асоціація Івано-Франківська і ректорами вишів міста та їх командами.


Як зауважив, Голова Правління БАІФ Дмитро Романюк, ця подія є унікальною і для бізнесу, і для університетів: «Сьогодні ми маємо можливість обмінятися думками, яким чином бізнес може бути корисним в кристалізації розвитку освітнього середовища в Івано-Франківську».


Зустріч поділялася на дві частини: перша — панельна дискусія з ректорами, друга — обговорення проєктів університетів.


Модерувала конференцію Член Правління БАІФ, координаторка зазначеної програми Галина Гривнак: «Ми взяли на себе функцію і місію бути майданчиком для знайомства і започаткування співпраці закладів вищої освіти з бізнесом міста».


Ректор Івано-Франківський національний медичний університет Роман Яцишин (Roman Yatsyshyn) наголосив, що основна мета медичного університету діяти в інтересах студентів: «І саме завдяки бізнесу студенти навчаться підсилювати один одного при висловлюванні своїх думок». В рамках обговорення ректор та його команда представили проєкт з покращення ментального здоров'я працівників, що напряму впливає на продуктивність та якість їхньої роботи.


Представивши проєкт «Рекрутингово-навчально-наукового центру для бізнесу громади», ректор Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу Ігор Чудик відзначив: «Сьогодні людський капітал — це є та основа, на якій тримається бізнес та освіта. Як і ви, ми також залежимо від людей. І для цього сьогодні ми вбачаємо, одним із основних елементів комунікації з Бізнес Асоціацією, створення спільного рекрутингового освітньо-наукового середовища для розвитку людського капіталу».


Про необхідність людського капіталу для створення бази фахових спеціалістів для розвитку екосистеми інновацій у місті, наголосив ректор Прикарпатський Національний Університет Ім.В.Стефаника Ігор Цепенда: «Бізнес може почати співпрацю зі студентами, адже для нас сьогодні найважливіше дати молоді відчуття майбутнього».


Перший проректор Університет Короля Данила Михайло Косьмій відзначив, що їхній університет активно залучає бізнес до створення освітніх програм: «Потреби бізнесу кожного разу постійно міняються і ми передбачаємо, які освітні програми можуть бути актуальними».


Зараз ми бачимо, що співпраця між бізнесом та закладами вищої освіти є ключовим фактором розвитку міста. Пишаємось, що саме Бізнес Асоціація стала рушієм обміну знаннями та ідеями, які створять інноваційні рішення для підготовки кадрів, підтримки стартапів і покращення умов для розвитку освіти. Тож далі буде!コメント


Rectangle 90_edited.png
bottom of page