top of page

Відбулась зустріч Правління БАІФ з представниками ОВА з питання мобілізації працівників22.07.2022 Члени Правління БАІФ провели зустріч з керівництвом обласної військової адміністрації, начальницею управління ДПС області Іриною Столярик, Василем Цимбалюком - директором Івано-Франківського обласного центру зайнятості, з представником Івано-Франківського обласного ТЦК та СП.

На зустрічі обговорювали питання бронювання працівників, адже держава наголошує на тому, аби бізнес працював, сплачував податки.

Керівництво ОВА з розумінням ставиться до підприємців, адже бізнес забезпечує економічний тил, та пояснили які підприємства підпадають під категорію, чиїх працівників можна забронювати, а це, по-перше, підприємства критичної інфраструктури, а також ті, які виконують мобілізаційні завдання або мають договори з Міноборони.

Нагадали, що на сьогодні термін бронювання складає 6 місяців, а якщо військовий стан продовжать, то, відповідно, і збільшиться термін бронювання.

Домовились, що частіше проводитимемо такі зустрічі, аби обговорити різноманітні питання.

Варто зазначити, що на Івано-Франківщину релокувалося близько 50 підприємств з тих областей, де тривають активні бойові дії.

Тилова область – це велика відповідальність. Без роботи підприємств, магазинів, закладів сфери обслуговування нам буде складно допомагати захисникам і тим областям, які найбільше постраждали від війни.

Треба, щоб сплачувались податки. Економіка повинна працювати. Тому продовжуємо працювати і допомагати Збройним Силам України!Comments


Rectangle 90_edited.png
bottom of page