top of page

Бізнес Асоціація Івано-Франківська та Клуб Підприємців Буковини підписали меморандум про співпрацю


28 червня 2024 року Голова Правління БАІФ Дмитро Романюк та Голова КПБ Олександр Побережний (Oleksandr Poberezhnyj) підписали Меморандум про співпрацю з метою створення нових можливостей для партнерства та обміну досвідом.


Ця подія стала платформою для знайомства двох бізнес-спільнот. Члени делегації КПБ представили власні бізнеси, детально розповідаючи про свою нішу та специфіку роботи. Водночас члени БАІФ презентували свою діяльність та поспілкувалася з учасниками делегації.


Обмін інформацією та досвідом заклав надійну основу для майбутньої співпраці, відкриваючи нові перспективи для розвитку спільних проєктів та взаємовигідних партнерських відносин. Ми впевнені, що спільні зусилля та обмін досвідом допоможуть досягти нових висот у розвитку бізнесу обох бізнес-спільнот. А для підкреслення нашого спільного прагнення до успіху ми обмінялися подарунками.

Співпраця БАІФ та КПБ обіцяє стати потужним каталізатором для розширення бізнес-контактів, обміну досвідом та реалізації амбітних проєктів!Comments


Rectangle 90_edited.png
bottom of page