top of page

Бізнес Асоціація Івано-Франківська долучилась до форуму «Business PNU Forum»


29 травня 2024 року, Голова Правління Бізнес Асоціація Івано-Франківська Дмитро Романюк взяв участь у якості спікера на панельній дискусії «Стратегія співпраці для розвитку Прикарпаття» на Бізнес-форумі «Business PNU Forum» за організації Прикарпатський Національний Університет Ім.В.Стефаника.


Під час панельної дискусії Дмитро Романюк наголосив на важливості налагодження партнерських відносин між університетами та бізнесом для підготовки висококваліфікованих кадрів, здатних відповідати потребам ринку праці. Він закликав університети активніше залучати практиків з різних галузей до освітнього процесу і проходити стажування на провідних підприємствах регіону.

Також, Голова Бізнес Асоціації підкреслив необхідність тісної взаємодії підприємців з місцевою владою для створення сприятливого бізнес-клімату, спрощення адміністративних процедур та залучення інвестицій в область.

"Лише об'єднавши зусилля бізнесу, освіти та влади, ми зможемо забезпечити інноваційний розвиток Прикарпаття та підвищити рівень життя мешканців регіону", - наголосив Дмитро Романюк.Comments


Rectangle 90_edited.png
bottom of page