top of page

Бізнес Асоціація Івано-Франківська виступила партнером "Ярмарку Вакансій"


Бізнес Асоціація Івано-Франківська виступила партнером «Ярмарку вакансій», який був організований Прикарпатський Національний Університет Ім.В.Стефаника. У ньому взяли участь підприємства різних напрямків, які представили численні можливості для працевлаштування та проходження практики.


Це була унікальна можливість для шукачів роботи зустрітися з потенційними роботодавцями, дізнатися більше про відкриті вакансії та налагодити нові професійні контакти.


Загалом ярмарок об’єднав 19 провідних бізнес компаній. Пишаємось, що 70% з учасників - члени Бізнес Асоціація Івано-Франківська: ТРЦ Veles Mall, ПП «Масяня», ТОВ «Електросвіт», Perfect Mebli , MORIS , Теплокрам - Котли / Каміни / Печі / Димоходи, Перший Віконний Завод, Fin Impact - Облік.Фінанси.Зростання, ОттоГанс , Blago, Прикарпаттяобленерго, ПРИКАРПАТЕНЕРГО • ТРЕЙД, ТОВ "СТТ ГРУП", ТОВ «КУА «Constanta Venture Invest».


Ми вдячні організаціям, які долучилися до заходу та сприяли його успіху. Ваша присутність підкреслила важливість співпраці та підтримки один одного у бізнес-спільноті.


Разом ми робимо наш бізнес-світ кращим та сильнішим. Сподіваємось на подальшу співпрацю та нові спільні проєкти.


Comments


Rectangle 90_edited.png
bottom of page