top of page

БАІФ є одним з стейкхолдерів Стратегії Івано-Франківська


Рушаймо разом – до розвитку міста та громади!Продовжуємо представляти партнерів проєкту - Бізнес Асоціація Івано-Франківська – об’єднання більше 50-ти підприємств міста задля росту, добробуту та якості життя громади Івано-Франківська через створення можливостей розвитку бізнесу та побудови партнерств.


БАІФ є важливою інституцією місцевого розвитку, один з ключових суб’єктів економічної стійкості, здатною самостійно генерувати ідеї сталого розвитку, визначення потенціалу та можливостей міста і регіону, впроваджувати інновації, залучати інвестиції, нарощувати експортний потенціал, розробляти і впроваджувати нові технології та види продукції. Це підсилить конкурентоспроможність компаній, членів асоціації та громади.


Однією з основних програм розвитку БАІФ є «Стратегія розвитку міста». Мета програми: - досягнення консенсусу між бізнесом, владою і громадою; - координація та створення платформи взаємодії з пошуку точок росту на задекларованих цінностях і принципах Асоціації для розвитку міста та громади.

За минулий рік БАІФ провела більше 10 заходів, серед яких: «Стратегічна сесія», «SWOT-аналіз бізнес-середовища Івано-Франківська», «Переваги індустріальних зон для громади», «Енергоефективність бізнесу під час військового стану», «Суспільний договір» та інші. Також, було проведено більше 20ти зустрічей в робочих групах серед членів Бізнес Асоціації по напрямках програм розвитку: Стратегія розвитку міста, Інвестиції, Інновації, Освіта / Просвіта.


Своїм завданням участі у процесі розробки «Стратегії міста 2030» Бізнес Асоціація, спільно з іншими активними учасниками платформи, бачить: - розвиток партнерств; - формування соціально-відповідального бізнесу, який дбає про підвищення якості життя міста та його мешканців; - покращення інвестиційної привабливості міста через залучення українських та міжнародних інвестицій; - створення еко-індустріальних парків та зон; - розробку концепції кластерної економіки; - підвищення рівня правової та юридичної освіченості власників бізнесу та ін.

Comments


Rectangle 90_edited.png
bottom of page