top of page

БАІФ презентувала Міському Голові Руслану Марцінківу SWOT-аналіз бізнес-середовища Івано-ФранківськаПрацюємо разом з владою міста заради розвитку громади!

05.10.22 Бізнес Асоціація Івано-Франківська провела захід з Міським Головою Русланом Марцінківим на якому презентувала SWOT-аналіз бізнес-середовища Івано-Франківська.

На зустрічі були присутні понад 40 представників бізнесу Івано-Франківська, які презентували спільні напрацювання та обговорили сильні, слабкі сторони, можливості та ризики для бізнесу Івано-Франківська.

Ця спільна робота - є основою для аналізу задля подальшого стратегічного планування, розвитку та співпраці у напрямках стратегії розвитку міста, просторового планування, інвестиційної та інноваційної діяльності.

На заході представники бізнесу обговорювали співпрацю бізнесу та влади, інвестиційні проекти, просторове планування міста, інфраструктурні питання, напрацювання у створенні індустріальних парків, та інші можливості задля розвитку міста.

В рамках зустрічі, разом з міським виконавчим комітетом, досягнуто згоди по створенню робочих груп, які працюватимуть над розробкою концепцій по напрямках:

  •  Індустріальні парки;

  •  Просторове планування міста;

  •  Спільної участі у транскордонних програмах;

  •  Визначення потенційних точок економічного зростання громади, залучення внутрішніх та зовнішніх інвестицій.

Працюємо далі заради побудови найкомфортнішого міста для ведення бізнесу!Comments


Rectangle 90_edited.png
bottom of page