top of page

БАІФ виступила партнером благодійної виставки-форуму «Вимушені переселенці та ринок нерухомості», яка відбулась за організації «Асоціації фахівців з нерухомості (рієлторів) України»Бізнес Асоціація Івано-Франківська, як партнер благодійної виставки-форуму «Вимушені переселенці та ринок нерухомості», яка відбулась за організації «Асоціації фахівців з нерухомості (рієлторів) України» АФНУ, прийняла участь у даному заході 02.12.2022.

Голова Правління БАІФ Андрій Семанів, розповів що бізнес об’єднався заради добробуту в місті. Для бізнесу переселенці – це, зокрема, і трудовий ресурс, який потрібно забезпечити роботою.

“Але ВПО мають мати і житло, прихисток. Тоді вони стануть повноцінними членами нашої франківської общини. Ми як Бізнес Асоціація направили фокус на проєкт “Ко-Хати” (MetaLab), і я закликаю всіх долучатися до таких проєктів. Владу треба закликати, щоб відновлювати гуртожитки, школи, які занедбані, а бізнес – допомагати фінансово, будівельними матеріалами”.

У заході прийняли участь представники:

- Влади: Голова Івано-Франківської ОДА, Міський Голова Івано-Франківська, Народні депутати;

- Асоціації фахівців з нерухомості (рієлторів) України;

- Агентства ООН у справах біженців в Україні;

- проєкту “CO-HATY” (від MetaLab);

- Експерти ринку нерухомості та ін.

В Програмі Заходу : виступи спікерів, панельні дискусії, презентації партнерів заходу, виставка нерухомості, фуршет, діловий нетворкінг.

БАІФ - за соціально-відповідальний бізнес!Comments


Rectangle 90_edited.png
bottom of page